Вітаємо допитливих хлопчиків та дівчат, а також їх батьків!
Сьогодні для вас у блозі:
- ранкова гімнастика "Здрастуй літо-літечко!",
- пальчикова гімнастика "Спробуй повтори",
- заняття з ліплення "Фантазії про літо",
- гімнастика для очей "Веселка",
- рухова творчість "Відчуваємо літо",
- дихальна гімнастика "Доріжка",
- музично-дидактична гра "Всі до гурту дітвора".
Почніть свій ранок з активної та корисної ранкової гімнастики.
Підготуйте рученята до творчої роботи виконавши пальчикову гімнастику "Спробуй повтори".
На занятті з ліплення зобразіть "Фантазії про літо".
Для роботи вам потрібно:
- круг з кольорового паперу,
- пластилін,
- стека,
- дощечка для ліплення,
- серветки.
З нетерпінням чекаємо фото ваших робіт!
Потурбуйтесь про своє здоров'я виконайте гімнастику для очей "Веселка".
Проведіть весело і активно час виконавши завдання плацика № 2 "Відчуваємо літо".
Після спортивностей і активностей відновіть дихання виконавши гімнастику "Доріжка".
На прогулянці чи вдома пограйте у веселу музично-дидактичну гру "Всі до гурту дітвора".
Сонячного настрою на весь день!

Коментарі
Дописати коментар