Добрий день зіркова родина!
Починаємо тиждень з вивчення нової лексичної теми "Відчуваємо літо"
Сьогодні для вас у блозі:
- ранкова гімнастика "Здрастуй літо-літечко!",
- пальчикова гімнастика "Спробуй повтори",
- заняття з малювання "Барви літа",
- заняття з ознайомлення з довкіллям "Літо",
- музична діяльність "Відчуваємо літо №1",
- пізнавальне відео "Що таке літо?",
- бесіда БЖД "Правила безпеки біля водойм",
- дидактична гра "Подорож у літо".
Почніть сонячний ранок за доброю традицією з активної та корисної ранкової гімнастики.
Підготуйте рученята до творчої роботи виконавши пальчикову гімнастику "Спробуй повтори".
На занятті з малювання зобразіть барвами літа "Барви літа".
Для роботи вам потрібно:
- аркуш білого паперу,
- шуашеві фарби,
- склянка з водою,
- пензлик,
- серветки.
З нетерпінням чекаємо фото ваших робіт!
Поговоріть про літо.
Настав час для музики.
Перегляньте з малятами пізнавальне відео "Що таке літо?".
Незабувайте говорити з дітьми про безпеку.
Закріпіть знання про літо погравши в дидактичну гру "Подорож у літо".
Гарного та сонячного настрою на весь день!

Коментарі
Дописати коментар